Gwarancją udanego remontu jest przede wszystkim użycie wysokiej jakości produktów oraz posiadanie odpowiedniego sprzętu. Dzięki temu można łatwiej osiągnąć oczekiwany rezultat. We współczesnym budownictwie często wykorzystywane są konstrukcje oparte na płytach kartonowo gipsowych. Aby płyty te tworzyły równą i pewną powierzchnię (na przykład pod farbę), należy je w tym celu odpowiednio przygotować. Podstawą jest oczywiście ich właściwe spoinowanie, dzięki któremu stworzą spójną i jednolitą całość. W tym przypadku niezawodną metodą jest użycie specjalistycznych taśm do łączeń płyt gipsowo kartonowych. W naszym sklepie dostępne są najwyższej jakości taśmy papierowe oraz taśmy z włókna szklanego. To absolutny niezbędnik podczas wszelkich prac przy suchej zabudowie. Sprawdź, jaki rodzaj produktu sprawdzi się u Ciebie najlepiej. Oferujemy duży wybór wśród taśm najwyższej klasy.

Taśma Fiba Fuse z włókna szklanego

Taśma Fiba Fuse to wysokiej klasy taśma fizelinowa. Wykonana jest z włókna szklanego, wyróżniającego się swą niebywałą wytrzymałością oraz trwałością. Doskonale sprawdza się ona w celu solidnego łączenia płyt gipsowo kartonowych podczas prac wykonywanych w technologii suchej zabudowy. Co więcej, można użyć jej również do kamuflowania różnego rodzaju pęknięć, rys, czy innych uszkodzeń powstałych na powierzchni tynku. FibaFuse to produkt amerykański, który jest o ok. 40% mocniejszy od innych dostępnych konkurencyjnych taśm fizelinowych. Nasza taśma jako jedyna idealnie sprawdza się w automatach do spoinowania Delkotools. Rolka o długości 76mb zapewni wygodę oraz znakomitą wydajność, ograniczając konieczność częstej wymiany taśmy.
Powierzchnia wykonana z włókna szklanego sprawia, że po przyklejeniu taśma doskonale przylega do powierzchni, nie powodując przy tym ryzyka powstania nieestetycznych pęcherzy.

Papierowe taśmy do spoinowania

Spoinowanie płyt kartonowo gipsowych przy pomocy taśmy papierowej to zdecydowanie najpopularniejsza metoda. Umożliwia bardzo łatwe i solidne połączenie danych materiałów. Przede wszystkim sposób ten charakteryzuje się bardzo dużą skutecznością i wytrzymałością. Ponadto jest to najtańsza ale zarazem skuteczna metoda zbrojenia płyt.

Taśma papierowa, czy taśma fizelinowa do łączeń?

Zarówno taśma papierowa, jak i taśma fizelinowa do łączeń sprawdzają się bardzo dobrze, jednakże nieznacznie różnią się od siebie właściwościami. Spoinowanie z wykorzystaniem taśmy papierowej zapewnia niebywałą wytrzymałość, lecz jest bardzo pracochłonne i wymaga szczególnej skrupulatności, ponieważ ma duże skłonności do marszczenia się. Taśma fizelinowa jest z kolei łatwiejsza w aplikacji, dzięki czemu praca z nią nie powinna przysparzać większych problemów. W naszym sklepie dostępne są taśmy papierowe oraz te z włókna szklanego. Najwyższa jakość oraz niezastąpiona skuteczność to cechy, które wyróżniają nasze produkty wśród konkurencji.

×

Koszyk