Szpachelki do suchej zabudowy

Szpachelka to proste, lecz niezwykle funkcjonalne narzędzie. Pomimo rozwoju technologii i dostępności wielu innych, rozbudowanych akcesoriów, trudno wyobrazić sobie prace budowlane bez użycia szpachelki. To drobny, lecz naprawdę niezastąpiony przedmiot podczas tego typu prac. Występuje wiele rodzajów szpachelek, różniących się od siebie budową, a w związku z tym – również możliwościami, jakie dają i typem prac, do których możne je wykorzystać. Jest to bowiem coś znacznie więcej niż metalowa łopatka na rękojeści – kształtów oraz materiałów wykonania szpachelek do masy szpachlowej jest naprawdę mnóstwo. To, jaką wybrać, zależy zatem od tego, do czego potrzebujecie danego narzędzia. Wszystkie narzędzia, jakich możecie potrzebować do prac nad płytami gipsowo-kartonowymi, w tym szpachelki, odnajdziecie w naszym sklepie.

Szpachelki kątowe

Szpachelkami bardzo charakterystycznymi, nieodzownymi jednak przy suchej zabudowie, są kątowe szpachelki. Istnieją dwa typy szpachelek kątowych – do kątów wewnętrznych oraz zewnętrznych. Ich część robocza jest zamontowana prostopadle do siebie, dzięki czemu bez problemu można rozprowadzać masę szpachlową w trudno dostępnych narożnikach. Dla jeszcze większej wygody prac można wybrać np. zestawy szpachelek na kiju teleskopowym, z którymi dosięgniecie nawet najwyższych punktów w pomieszczeniu. Oszczędzicie sobie wiele trudu i pracy, eliminując konieczność nakładania szpachli na drabinie przy użyciu zwykłej szpachelki. Kątowe szpachelki dają doskonały komfort pracy, zasięg oraz mobilność użytkownikowi. Przy dokładniejszych pracach warto wybrać gotowy zestaw szpachelek z większą liczbą elementów, zawierający szpachelki do masy szpachlowej o różnych rozmiarach i kształtach, pozwalające nakładać i wygładzać masę w ściśle określony, konkretny sposób.

Komfort pracy i dokładność

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty narzędzi do wykonywania prac suchej zabudowy. Polecamy szpachelki do masy szpachlowej, szpachelki kątowe do dokładnych prac w narożnikach oraz zestawy szpachelek o różnorodnym przeznaczeniu, dzięki którym poradzicie sobie z każdym rodzajem prac, jakie czekają Was przy płytach gipsowo-kartonowych. Zapewniamy różnorodny wybór wysokiej jakości, profesjonalnych narzędzi w atrakcyjnych cenach – zachęcamy do dokonywania zakupów. Dzięki nam znacząco skrócicie czas pracy, poprawicie jej jakość i będziecie mieć pewność, że wszystko zostało odpowiednio wykonane.

×

Koszyk