Szlifierka do gładzi

Masz firmę remontowo-budowlaną i poszukujesz sprawdzonych akcesoriów przydatnych do pracy? Zajmujesz się kładzeniem szpachli, gipsów i innych materiałów na ściany? Ta kategoria produktów powinna przypaść Ci do gustu.

Z przyjemnością prezentujemy nasze narzędzia do gładzi i już na wstępie możemy zapewnić, że pochodzą one od renomowanych i sprawdzonych producentów. Przejrzyj przygotowane propozycje i wybierz opcję, która spełni Twoje oczekiwania.

Profesjonalna szlifierka do gładzi

Jakim sprzętem dysponujemy i dlaczego polecamy go fachowcom? Specjalistyczna szlifierka do gładzi, która znajduje się w tym dziale produktów ułatwi Ci szlifowanie nawet dużych powierzchni ścian. Produkt rekomendowany jest przez wielu specjalistów, jego obsługa nie wymaga ogromnego doświadczenia, a sprzęt może być używany samodzielnie lub może stać się uzupełnieniem tak zwanej “żyrafy”. Dopierając akcesoria do tej kategorii staramy się śledzić wszystkie obowiązujące trendy i podążamy za nowościami rynkowymi. Niemniej jednak, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że różne narzędzia do gładzi muszą spełniać określone normy. Zanim sprzęt oddamy w ręce klientów dokładnie go sprawdzamy i testujemy. Na kartach produktów podajemy także pełną specyfikację techniczną i sugerujemy w jaki sposób akcesorium powinno być używane. Nie bez znaczenia jest dla nas również jakość wykonania. Wiemy, że szlifierka do gładzi musi niekiedy pracować w trudnych warunkach i liczy się nie tylko jej sprawne działanie, ale także szybkie czyszczenie i konserwowanie.

Specjalistyczne narzędzia do gładzi

W tej kategorii produktów poza szlifierką do gipsu składającą się z dysku, kilku sztuk papieru ściernego i nakładki z kulką można znaleźć także kilka dodatkowych akcesoriów. Jednym z nich jest specjalistyczny dysk do gładzi. Pasuje on do wcześniej wspomnianego zestawu i może być wykorzystywany samodzielnie z kijem teleskopowym lub przy użyciu dodatkowego sprzętu jakim jest “żyrafa”. Dysk ma średnicę 225 mm, a co za tym idzie bez większych trudności można do niego dopasować papiery ścierne pochodzące od różnych producentów.

Przystępne ceny i wysokiej jakości asortyment – narzędzia do gładzi

Rekomendując kategorię produktów w której znajdują się między innymi narzędzia do gładzi oraz szlifierka do gipsu pragniemy zaznaczyć, że nasz towar dostępny jest praktycznie od ręki. Mamy przystępne ceny, chętnie służymy fachowym wsparciem i pomagamy dobrać poszczególne akcesoria związane ze szlifowaniem ścian. Jeśli więc potrzebna Ci profesjonalna szlifierka do gładzi, zapraszamy do przejrzenia listy produktów.

×

Koszyk