Strzykawka do narożników

Wykonywanie różnych czynności związanych z kładzeniem gładzi, szlifowaniem i szpachlowaniem wymaga nie tylko specjalnych umiejętności i doświadczenia, ale także wykorzystywania profesjonalnych akcesoriów. Ten dział produktów rekomendujemy wszystkim osobom, które poszukują prostych, sprawdzonych i jednocześnie funkcjonalnych rozwiązań ułatwiających aplikowanie masy szpachlowej.

Przygotowaliśmy kilka nowoczesnych akcesoriów i mamy nadzieję, że spełnią one oczekiwania naszych klientów.

Strzykawka do wykonywania narożników – profesjonalizm na wysoką skalę

Nie od dziś wiadomo, że gładkie, proste i dobrze wykończone ściany są wizytówką każdego pomieszczenia. Bez względu na to czy mamy na myśli jakieś pomieszczenie biurowe, pokój dzienny, sypialnię czy inne wnętrze, gładkie ściany i dobrze wykończone narożniki od razu przyciągają wzrok i świadczą o profesjonalizmie wykonawcy.

W tej kategorii produktów postanowiliśmy skupić kilka przydatnych akcesoriów, które ułatwią nakładanie szpachli w narożnikach. I tak na przykład naszym numerem jeden, który wszystkim gorąco polecamy jest specjalistyczna strzykawka do narożników. Produkt został zaprojektowany przez firmę specjalizującą się w tworzeniu akcesoriów dedykowanych do szlifowania i szpachlowania, ma wiele pozytywnych opinii wśród fachowców i jest bardzo przydatny. Nasza strzykawka do wykonywania narożników ma aż 100 cm długości, dzięki czemu gwarantuje łatwiejszy zasięg nawet do trudno dostępnych powierzchni. Zasada na jakiej działa to akcesorium jest dosyć prosta. Do strzykawki wystarczy zaaplikować gotową lub zrobioną wcześniej masę szpachlową, a następnie należy nakładać ją na narożniki zewnętrzne lub wewnętrzne. Patent ten znacznie przyspiesza i ułatwia pracę.

Pomocne akcesoria – nie tylko strzykawka do narożników

W tej kategorii produktów znajduje się wspomniana już wcześniej strzykawka do narożników, ale poza tym mamy także kilka dodatkowych akcesoriów. Można do nich zaliczyć między innymi aplikatory do rogów wykonane z teflonu. W asortymencie posiadamy aplikatory dedykowane do rogów zewnętrznych i wewnętrznych. Tego typu gadżety pasują do strzykawki do wykonywania narożników i mają specjalny teflonowy aplikator.

Jesteś zainteresowany zakupem któregoś produktu z tej kategorii?

Serdecznie zachęcamy do poznania pełnych specyfikacji technicznych produktów. Sprawdzaj, porównuj i zamawiaj bez wychodzenia z domu. Mamy atrakcyjne pakiety cenowe i chętnie udzielimy Ci profesjonalnego wsparcia.

×

Koszyk