Kije teleskopowe Wall-Top

Proste w obsłudze, praktyczne i odporne na uszkodzenia. Tak w kilku określeniach można opisać produkty występujące w tej kategorii. Najważniejszymi produktami są tutaj rolki i kije teleskopowe Wall-Top pochodzące od renomowanego producenta.

Kije teleskopowe Wall-Top, czyli coś dla profesjonalistów i nie tylko

Wall-Top, to znana i ceniona marka specjalizująca się w tworzeniu i dystrybuowaniu akcesoriów dedykowanych dla tynkarzy. W ofercie znajdują się przede wszystkim kije teleskopowe Wall-Top, które słyną z prostot, funkcjonalności i odporności na uszkodzenia. W tym dziale produktów wszystkie zainteresowane osoby znajdą kije, które łatwo można dopasować do rolek wewnętrznych i zewnętrznych, ale dystrybuujemy także całe zestawy w skład których wchodzą kije oraz rolki tego markowego producenta.  Kije mają długość 100 cm i mogą rozciągać się do 160 cm. Jesteśmy przekonani, że tego typu akcesoria sprawdzą się u profesjonalistów, ale swoje zastosowanie znajdą także wśród amatorów. Jeśli więc masz swoją firmę oferującą układanie płyt kartonowo-gipsowych ich spoinowanie, wygładzanie, szpachlowanie i tynkowanie, to nasze kije teleskopowe Wall-Top sprawdzą się jak znalazł. W rękach doświadczonych pracowników tego typu produkty szybko zyskują na funkcjonalności. Niemniej jednak, osoby, które po raz pierwszy będą miały styczność z naszymi kijami teleskopowymi także szybki poradzą sobie z ich obsługą. Narzędzia są przydatne i można je wielokrotnie wykorzystywać.

Rolki z kijem teleskopowym Wall-Top, czyli dobre parametry techniczne

Występujące w tym dziale rolki wewnętrzne i zewnętrzne, a także rolki z kijem teleskopowym Wall-Top charakteryzują się dobrą jakością wykonania. Produkty tej marki cieszą się sporym zainteresowaniem profesjonalnych tynkarzy i dystrybuowane są na całym świecie. Tym bardziej nam miło, że tego typu akcesoria dostępne są także w naszym asortymencie. Produkty zostały wykonane z dbałością o każdy detal, zapewniają dobry docisk taśmy lub listwy do narożnika i mogą być użytkowane w wielu typach narożników. Sprawdzą się także tam, gdzie narożnik nie ma 90 stopni. Same rolki ważą około 3 kg i mają wymiary 100x30x30 cm. Takie parametry gwarantują dociskanie narożnika na całej długości. Za pomocą jednego ruchu ręki można docisnąć taśmę na całej powierzchni. Wszystkie osoby zainteresowane zakupem naszych rolek i kijów teleskopowych zachęcamy do regularnego przeglądania produktów występujących w tym dziale. Stale śledzimy nowości rynkowe i do oferty dodaje sprawdzone i bezpieczne w użytkowaniu akcesoria.

×

Koszyk