Kije teleskopowe, rolki wewnętrzne i zewnętrzne

Do przejrzenia produktów w prezentowanej kategorii produktów zachęcamy osoby, które poszukują profesjonalnych akcesoriów związanych z tynkowaniem, szpachlowaniem i układaniem płyt kartonowo-gipsowych. Udostępniamy między innymi rolki dociskające zaprojektowane przez znanego producenta i oferujemy je w bardzo przystępnych cenach. Nasze produkty są bezpieczne, sprawdzone i certyfikowane. 

Rolki dociskające Wall-Top sygnowane logo znanej marki

Rolki dociskające Wall-Top, które odgrywają główną rolę w tej kategorii produktów, to wysokiej klasy akcesoria dedykowane między innymi dla specjalistów na co dzień zajmujących się tynkowaniem. Jak wiadomo, tego typu czynność wymaga sporego doświadczenia i precyzji. Mając do dyspozycji rolki markowego producenta można mieć pewność, że dociskanie taśmy lub listwy przebiegnie szybko, sprawnie i bezproblemowo. Rolki dociskające zaprojektowała firma, która jest ceniona przez klientów na całym świecie. Jej akcesoria to nie tylko znane logo, ale także wysokiej jakości komponenty wykorzystywane do tworzenia produktów do spoinowania i tynkowania. Każde akcesorium jest dokładnie przemyślanie i wprowadzane na rynek dopiero po przeprowadzeniu wszystkich testów jakości. Nasze rolki dociskające Wall-Top swoje zastosowanie odnajdą także wśród amatorów, którzy po raz pierwszy będą mieć do czynienia z układaniem listwy lub taśmy.

Spory wybór produktów, czyli rolki wewnętrzne i zewnętrzne

Przedstawiając tą kategorię produktów chcemy zapewnić wszystkich naszych klientów, że w naszym asortymencie znajdują się zarówno roli wewnętrzne jak i zewnętrzne. Dobrze wiemy, że ściany mają różnego typu narożniki, a razem z nami łatwiej będzie dobrać odpowiednie akcesorium. I tak na przykład rolka wewnętrzna jak sama jej nazwa wskazuje nadaje się do rogów wewnętrznych. Dostępna jest ona bez żadnych dodatkowych akcesoriów, waży około 1 kilograma i ma wymiary 15x30x15 cm. Producent zapewnia, że korzystanie z rolki ułatwiaj dociskanie listwy lub taśmy do narożnika. Już przy jednym ruchu można zapewnić odpowiedni docisk do narożnika na całej długości. W naszym asortymencie znajdują się także roli zewnętrzne. Działają one w taki sam sposób jak ich wewnętrzne wersje, ale nadają się tylko do rogów zewnętrznych. Rolki, które rekomendujemy sprawdzają się na wielkich budowach, ale można je także wykorzystywać w warunkach domowych. Jeśli więc potrzebne Ci tego typu akcesoria, to ten dział produktów został stworzony z myślą o Tobie.

×

Koszyk